O NAS
O NAS
O NAS

 

"Naszym głównym celem jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów"

 

Hell Gym - Twoja siłownia, klub fitness dla pań i panów w Rzeszowie

 

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją spędzenia czasu w legendarnym rzeszowskim klubie Hell Gym. Nasz lub kontynuuje już blisko 20-letnią tradycję jednego z pierwszych profesjonalnych klubów, które pojawiły się na mapie Rzeszowa, tj. siłowni Hades. Hell Gym to specjalnie przygotowana i bogato wyposażona siłownia znajdująca się niemal w centrum Rzeszowa. Oferujemy ponad 100 profesjonalnych stanowisk do ćwiczeń siłowych, aerobowych, CrossFit, sportów walki, rozmieszczonych w kilku specjalnie przygotowanych salach, których łączna powierzchnia wynosi ponad 800 metrów kwadratowych. Klub wyposażony jest w sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego, a także w urządzenia typu cardio do treningu fitness, tj. rowerki, bieżnie, steppery, orbitreki. Oferujemy Państwu możliwość korzystania z urządzeń tylko renomowanych producentów, takich jak. Eleiko, Sports Art, Life Fitness. Firmy te są znane z najwyższej jakości oferowanych sprzętów, na których trenuje czołówka polskich sportowców. Dzięki długoletniej współpracy z jednym z producentów sprzętu do treningu siłowego a także czołówką polskich kulturystów i zawodniczek fitness, którzy są często naszymi gośćmi, wiele z naszych urządzeń zostało specjalnie zaprojektowanych według ich wskazówek. Ma to pomóc, członkom naszego klubu jeszcze bardziej zmaksymalizować efekty treningowe i jeszcze lepiej spełniać wysokie wymagania osób ćwiczący w naszym klubie. W celu uprzyjemnienia ćwiczeń sale treningowe w pełni są wyposażone w urządzenia multimedialne.

 

Specjalnie przygotowany design klubu, powoduje, że Twój trening będzie przebiegał w niesamowitej atmosferze, co w niedługim czasie powinno w pełni przełożyć się na osiągane efekty treningowe.

 

Ponadto każdy ćwiczący w naszym klubie może skorzystać z klubowego barku który mieści się w centralnym punkcie. Aby uzupełnić niedobór niezbędnych płynów podczas ćwiczeń w każdej chwili oferujemy chłodne napoje oraz co bardzo ważne szeroką gamę suplementów i odżywek w postaci szejków przygotowywanych na miejscu przez miłą obsługę klubu. Dodatkowo oferujemy bogaty wybór suplementów i odżywek, które każdy członek Naszego klubu może nabyć w naszym klubowym sklepiku.

 

W celu jeszcze bliższego zapoznania się z naszym klubem, zapraszamy wszystkich do odwiedzenia nas na Facebook-u oraz zasubskrybowania kanału filmowego na YouTube, gdzie będziecie Państwo mieli okazję zobaczyć treningi czołowych zawodników i zawodniczek sportów siłowych oraz fitness, które to Ci zawodnicy odbywali w naszym klubie oraz posłuchać ich opinii oraz porad.

 

 

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
Hell Gym Team

 

 

 

Centrum Sportowe Hades, ul. Prof. L. Chmaja 4, 35-021 Rzeszów
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8.00 - 22.00, sobota 8.00 - 18.00