O NAS
O NAS
O NAS

 

"Naszym głównym celem jest pomoc w osiągnięciu Twoich celów"

Centrum Sportowe Hades - Twoja siłownia w Rzeszowie - klub fitness dla pań i panów

Jest nam niezmiernie miło powitać Państwa na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją spędzenia czasu w Naszym Centrum. Centrum Sportowe Hades to specjalnie przygotowana i bogato wyposażona siłownia znajdująca się niemal w centrum Rzeszowa. Oferujemy ponad 100 profesjonalnych stanowisk do ćwiczeń siłowych i areobowych rozmieszczonych w specjalnie przygotowanej sali, której powierzchnia wynosi ponad 800 metrów kwadratowych. Klub wyposażony jest w sprzęt do treningu siłowego i wytrzymałościowego marki HES oraz Sewim, a także w urządzenia typu cardio do treningu fitness (rowerki, bieżnie, steppery, orbit reki itp). Oferujemy Państwu możliwość korzystania z urządzeń tylko renomowanych producentów, tj. Sports Art, Kettler. Firmy te są znane z najwyższej jakości oferowanych sprzętów, na których trenuje czołówka polskich sportowców. Ćwiczący w naszym klubie mają do dyspozycji szatnie dla kobiet i mężczyzn wraz z instalacjami sanitarnymi (natryski, etc). W celu uprzyjemnienia ćwiczeń sala treningowa jest zaopatrzona w projektor multimedialny. 

Spędzając czas w Centrum Sportowym Hades każdy ćwiczący może skorzystać z klubowego barku który mieści się w centralnym punkcie. Aby uzupełnić niedobór niezbędnych płynów podczas ćwiczeń w każdej chwili oferujemy chłodne napoje oraz co bardzo ważne szeroką gamę suplementów i odżywek w postaci szeików przygotowywanych na miejscu przez miłą obsługę klubu. Dodatkowo oferujemy bogaty wybór suplementów i odżywek renowowanych firm, które każdy członek Naszego klubu może nabyć w na miejscu w sklepie na siłowni.

Każdy zapisany klubowicz objęty jest opieką instruktora, który ułoży indywidualnie dobrany program, a także udzieli porady jak poprawnie wykonywać ćwiczenia. W razie potrzeby instruktor służy pomocą w ułożeniu diety i dobraniu odpowiednich suplementów. W czasie treningu bez przeszkód można konsultować się z trenerem. Centrum Sportowe Hades to także siłownia dla kobiet - oferujemy Paniom specjalny sprzęt do ćwiczeń oraz porady instruktora w zakresie odpowiedniej diety. 

Wstąp do Nas już dziś pierwszy trening w naszym klubie GRATIS

SERDECZNIE ZAPRASZAMY 
Centrum Sportowe Hades

 

Centrum Sportowe Hades, ul. Prof. L. Chmaja 4, 35-021 Rzeszów
godziny otwarcia: poniedziałek - piątek 8.00 - 22.00, sobota 8.00 - 18.00